Karboksyterapia JetClear Venus carbo

altNajnowszej generacji profesjonalne urządzenie do karboksyterapii JetClear KARBO łączy w sobie najnowsze rozwiązania techniczne z najwyższą jakością.
Urządzenie służy do aplikacji podskórnej lub śródskórnej medycznego gazu – dwutlenku węgla CO2. Zestaw zawiera butlę medycznego dwutlenku węgla CO2 pozwalająca na wykonanie ok. 1000 zabiegów.

Aparat JetClear KARBO wyróżnia:
– system podgrzewania aplikowanego gazu.
– wielostopniowa regulacja przepływu gazu
– precyzyjny system sterowania
– wysokiej klasy konstrukcja i elegancki design
– 2 letnia gwarancja

Karboxyterapia

Terapia dwutlenkiem węgla (CO2), to przełom ostatnich lat w medycynie estetycznej. Zabiegi karboxyterapii są w pełni bezpiecznymi procedurami. Gaz CO2 jest gazem wytwarzanym przez organizm, aktywnie uczestniczy w procesach biochemicznych.
Zabieg polega na śródskórnym  lub podskórnym precyzyjnym podaniu kontrolowanych dawek CO2, przy użyciu najnowszego urządzenia JetClear KARBO. Aparat podaje gaz pod stałym ciśnieniem Gaz jest podgrzewany do temperatury ludzkiego ciała a przepływ jest precyzyjnie regulowany. JetClear KARBO jest prostym aparatem w obsłudze, wykonanym z wysokiej jakości materiałów, o wysokiej skuteczności.
Do zabiegu wykorzystywany jest medyczny gaz CO2 z butli opatrzony stosownymi certyfikatami.

Działanie

Dwutlenek węgla – CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, co skutkuje większym dostarczeniem tlenu i składników odżywczych do obszaru objętego zabiegiem.

Zastosowanie

– Sińce i worki pod oczami
– Rozstępy i blizny
– Lokalne akumulacje tłuszczowe
– Cellulit
– Zwiotczenie skóry ciała (twarz, brzuch, ramiona, nogi)
– Łysienie